piątek, 12 kwietnia 2013

PRZEPROWADZKA

PRZEPROWADZAJĄ SIĘ !!

Zosia od kilku dni chodzi zmęczona i niewyspana przez to pakowanie, ale jakaż ona jest szczęśliwa...  Nie może doczekać się dnia kiedy obudzi się w nowym domu, w nowej sypialni, w nowym łóżku i wypije poranną kawę w nowej jadalni... Wszystko będzie NOWE :)

W wolnych chwilach w ramach odpoczynku Zośka szyje firanki i zasłonki do okien. Już prawie wszystkie skompletowała. Chce jeszcze uszyć pościel dla dziewczynek i poduszki na nową kanapę w salonie, żeby pasowały do zasłon.

Kasia chodzi i w kółko pyta, a to Zosie, to Zenka, czy dziś już będą spać w nowym domu. Mała tak się wczuła, że z radością pomaga w pakowaniu. Biega tylko i pyta w czym może pomóc. Sama spakowała wszystkie książki i zabawki, a teraz wzięła się za ubrania.  

Nie wszystkie prace remontowe zostały zakończone. Do zrobienia jest wciąż elektryka - trzeba pochować kable, a przy podłogach brak listew, jednak Zenek z Zosią stwierdzili, że na razie mogą tak mieszkać, a z czasem wszystko się wykończy. 

Zenek zamówił więc ekipę od przeprowadzek i zaczął przewozić meble... Co tam się działo... ale na szczęście cały bałagan został opanowany.

Tak było...Oto pokój Kasi - na razie trochę pusto, ale wkrótce będzie przytulnie.


Sypialnia Zosi i Zenka, no i Mani, bo na razie jest za mała, żeby spała sama.


Nie uwierzycie !! Cóż za przemiła niespodzianka !!
Zośkę odwiedziły koleżanki z pracy. Zrobiły jej niesamowity prezent. Wiedziały dobrze, że marzy ona o zwierzaczku. Przyniosły jej kotka !! Jest taki śliczny !! Cały czarny, tylko łapki i koniec ogonka są białe, jakby umoczył je w farbie.
Kotek jeszcze nie ma imienia, bo w rodzinie trwa debata na ten temat, ale już się zadomowił i bardzo wszystkich polubił :):)
pozdrowienia z nowego domu

3 komentarze:

  1. Świetnie się zapowiada, już się nie mogę doczekać parapetówki :D. I wszędzie uroczy motyw serduszka :).

    OdpowiedzUsuń
  2. Jeśli masz chęć wziąć udział, zapraszam do mnie po nominację lalkowydomek.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  3. Jaki przemiły nowy lokator w nowym domku:)

    OdpowiedzUsuń